Recenzja Softonic

Soal Ujian SD - Wesoły sposób na naukę przy pomocy gier edukacyjnych

Soal Ujian Szkoły Podstawowej (SD) to gra edukacyjna, która prezentuje pytania egzaminacyjne szkoły podstawowej jako środek nauki dla uczniów. Obejmuje wszystkie klasy od 1 do 6 i zawiera przedmioty takie jak Matematyka, Język indonezyjski, Nauki przyrodnicze, Wiedza o społeczeństwie, Wychowanie obywatelskie, Angielski, Sztuka i kultura, Egzaminy narodowe i Edukacja islamska. Gra pomaga ćwiczyć mózg poprzez przedstawione pytania.

Każdy poziom gry składa się z 20 pytań wielokrotnego wyboru. Dzięki tej grze możesz grać podczas nauki, ponieważ celem gry jest edukacja i rozwijanie wiedzy i spostrzegawczości. Gra oferuje kilka funkcji, w tym grę z przyjaciółmi, aby udowodnić swój poziom wiedzy. Soal Ujian SD to lekka gra, która nie wymaga połączenia internetowego do gry.

Ogólnie rzecz biorąc, Soal Ujian SD to doskonała gra edukacyjna dla uczniów, aby poprawić swoją wiedzę i stać się mądrzejszymi. To zabawny sposób nauki i zostania najlepszym w edukacji. Wypróbuj teraz i zobacz, ile możesz się nauczyć!

Program jest dostępny w innych językach

Opinie użytkowników o Soal Ujian SD (Sekolah Dasar)

Czy próbowałeś Soal Ujian SD (Sekolah Dasar)? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.